Shrnovač sena Twin Roto pro RC Traktory 1:16

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží3
Shrnovač sena Twin Roto pro RC Traktory 1:16do 14 dnů829 Kč/ ks685 Kč bez DPH
Shrnovač sena Twin Roto je specializovaný stroj pro přesné shromažďování a přípravu sena a trávy do řádků přímo na poli. JAMARA přináší tento vysoce kvalitní RC model v měřítku 1:16 přímo do dětského pokojíčku nebo do vitríny jako sběratelský kousek. Inovativní systém RC-Plug zajišťuje napájení mezi traktorem a přídavným zařízením, což umožňuje pohodlné ovládání všech funkcí shrnovače pomocí ergonomického 2,4 GHz dálkového ovladače. Shrnovač disponuje výklopnými rameny a rotory, které se během jízdy otáčejí, čímž zajišťují realistický dojem. Je kompatibilní se všemi licencovanými RC traktory JAMARA v měřítku 1:16.
Systém RC plug
Inovativní systém RC-Plug je obzvláště praktický, protože umožňuje snadné připojení různých přídavných zařízení JAMARA, jako jsou sklápěcí přívěsy, nádrže, kypřiče. Stačí připojit přídavné zařízení k závěsu přívěsu, připojit napájecí kabel k traktoru a pomocí dálkového ovladače 2,4 GHz lze využívat všechny funkce.
Hlavní charakteristiky
- Detailní design
- Profilované gumové pneumatiky
- Zábava pro malé farmáře
- Snadné připojení
- Odolný plast
Funkce
- Manuální připojení a odpojení
- Otáčení rotorů během jízdy
- Zvedání a spouštění sklopných ramen
Detaily produktu
| Měřítko: | 1:16 |
| Barva: | zelená |
| Značka: | JAMARA |
| Lincencované: | ne |
Obsah balení
- Model
- Návod k použití
Další informace
| Věk od: | 6 let |
| Určení: | pro kohokoliv |
| CE certifikace: | ano |
Bezpečnostní upozornění
- VAROVÁNÍ - Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části. Nebezpečí udušení! Uchovávejte nutně mimo dosah dětí.
- VAROVÁNÍ - Používejte pod přímým dohledem dospělých.
Rozměry a hmotnost produktu
| Rozměry (délka x šířka x výška): | 34,00 x 19,50 x 25,00 cm |
| Hmotnost produktu: | 0,39 kg |
| Hmotnost balení: | 0,95 kg |









