Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Auta
- RC traktory, bagry, náklaďáky
- Jamara Paleta a sud s olejem 1:24S
Jamara Paleta a sud s olejem 1:24S
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží4
Jamara Paleta a sud s olejem 1:24Sdo 14 dnů209 Kč/ ks173 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Paleta se sudem oleje jsou vhodné pro všechny zemědělské modely v měřítku 1:24S od společnosti JAMARA. Příslušenství je ideální pro hry se stohováním a nakládáním a podporuje hraní rolí a představivost. Ideální doplněk k traktorům 1:24S s čelním nakladačem.
Hlavní charakteristiky
- doplněk k zemědělským modelům
- podporuje hraní rolí a představivost
- vhodné pro hry se stohováním a nakládáním
- lze použít i pro ostatní měřítka
Detaily produktu
| Barva: | černá |
| Značka | JAMARA |
Obsah balení
- paleta
- sud s olejem
Další informace
| Věk od: | 3 let |
| CE certifikace: | ano |
| Určení: | pro kohokoliv |
Bezpečnostní upozornění Návod k použití
- VAROVÁNÍ - Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části. Nebezpečí udušení! Uchovávejte nutně mimo dosah dětí.
- VAROVÁNÍ - Používejte pod přímým dohledem dospělých.
| Rozměry (délka x šířka x výška): | 0 cm |
| Hmotnost produktu: | 0,1294 kg |
| Hmotnost balení: | 0,1854 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích










