Novinky
Zobrazit všechny novinkyOracle Red Bull Racing RB19 Diecast 1:32 tmavě modré

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Oracle Red Bull Racing RB19 Diecast 1:32 tmavě modrédo 14 dnů559 Kč/ ks462 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Hlavní charakteristiky
- Oficiálně licencovaný
- Věrný originální lak
- Pevná kovová karoserie
- Gumové pneumatiky
Technická data
| Baterie součástí balení: | ne |
| Nutné použít baterie: | ne |
| Ovladač: | ne |
| Nabíječka: | ne |
Detaily produktu
| Barva: | tmavě modrá |
| Lincencované: | ano |
| Poskytovatel licence: | Oracle Red Bull Racing |
| Značka: | JAMARA |
| Měřítko: | 1:32 |
Obsah balení
- Model
Další informace
| Věk od: | 14 let |
| Určení: | pro kohokoliv |
Bezpečnostní upozornění
- VAROVÁNÍ - nejedná se o hračku!
Rozměry a hmotnost produktu
| Rozměry (délka x šířka x výška): | 17,50 x 6,50 x 3,90 cm |
| Hmotnost produktu: | 0,11 kg |
| Hmotnost balení: | 0,21 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích






