Praktická míchačka krmiva je vhodná pro traktory JAMARA velikosti 1:24S. Vůz s míchačkou na krmivo v měřítku 1:24S je ideálním doplňkem řady velkých zemědělských strojů a dokonalým nástrojem pro jednodušší distribuci krmiva na každé farmě. Míchání a rozmetání krmiva a podestýlky v boxech ve stáji - to vše pouze s jedním praktickým přívěsným vozíkem. Přívěs míchačku lze ovládat manuálně. Rovnoměrným otáčením míchacích lopatek lze krmivo promíchat a optimálně tak přizpůsobit konkrétním provozním podmínkám. Dvě vysouvací klapky na bocích lze otevřít ručně, aby bylo možné krmivo přesně rozdělit. Sklopná opěrná noha zajišťuje bezpečné postavení i bez připojeného traktoru. Pro převoz lze míchačku jednoduše připojit k traktoru a bezpečně jej táhnout po farmě.
Hlavní charakteristiky
- příslušenství k traktorům JAMARA 1:24S
- odolná gumová kola
- snadné připevnění
- odolný plast
Funkce
- míchačkou lze otáčet ručně
- vysouvací klapky se otevírají/zavírají ručně
- opěrná noha se sklápí ručně nahoru/dolů
Technická data
| Součástí balení je akumulátor: | ne |
| Přiložené baterie modelu: | ne |
| Přiložené baterie ovládání: | ne |
| Baterie součástí balení: | ne |
| Nutné použít baterie: | ne |
| Ovladač: | ne |
| Nabíječka: | ne |
Detaily produktu
| Barva: | červená |
| Požadavek na označení: | ne |
| Lincencované: | ne |
| Značka: | JAMARA |
| Měřítko: | 1:24S |
Další informace
| Věk od: | 3 let |
| CE certifikace: | ano |
| Určení: | pro kohokoliv |
Bezpečnostní upozornění
- VAROVÁNÍ - Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části. Nebezpečí udušení! Uchovávejte nutně mimo dosah dětí.
- VAROVÁNÍ - Používejte pod přímým dohledem dospělých.
| Rozměry (délka x šířka x výška): | 23,50 x 10,50 x 12,50 cm |
| Hmotnost produktu: | 0,23 kg |
| Hmotnost balení: | 0,37 kg |