Land Rover Defender 1:14 zelené s manuálním otevíráním dveří

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Land Rover Defender 1:14 zelené s manuálním otevíráním dveříSkladem 2 ks1 399 Kč/ ks1 156 Kč bez DPH
Sen o jízdě v krásném sportovním voze se nyní může stát skutečností. Oficiálně licencovaný model Deluxe Car od společnosti JAMARA přináší autentický zážitek z řízení přímo do vašeho domova. Díky preciznímu zpracování, detailně reprodukovanému interiéru i realistickým prvkům karoserie a podvozku zaujme na první pohled každého milovníka rychlých aut. Model je vybaven LED dálkovými světly a kvalitním ergonomickým ovladačem, který padne perfektně do ruky a poskytuje plnou kontrolu nad jízdou. Intuitivní ovládání umožňuje snadné řízení vpřed, vzad i do stran, takže si zábavu užijí děti i dospělí. Vozidlo dokáže vyvinout rychlost až 11 km/h a promění každý pokoj v závodní okruh plný akce a adrenalinu. Perfektní kombinace realistického designu, kvalitního provedení a skvělé ovladatelnosti dělá z tohoto modelu ideální dárek pro všechny fanoušky sportovních automobilů a dálkově ovládaných modelů.
Věrný původní lak
Všechny modely Deluxe Car od JAMARY jsou roboticky lakované. Tento proces je u licencovaných vozidel jedinečný. Namísto obyčejného obarveného plastu se při tomto procesu lakování používají barvy, které vycházejí z původní barvy výrobce vozidla.
Detailní interiér
Licenční vozidla v měřítku 1:14 mají kromě věrného designu vozidla také interiér vymodelovaný podle originálu. S volantem, palubní deskou a prvky výbavy jako u skutečného vozu této značky. Vše bylo ošetřeno a realizováno do nejmenšího detailu.
Dálková světla LED
Stejně jako skutečné vozidlo ve speciální výbavě má tento model start-stop LED dálková světla. Jakmile se model rozjede, světlomety se jasně rozsvítí. Jakmile se auto zastaví, LED dálková světla opět zhasnou. Tato funkce šetří energii a prodlužuje dobu jízdy modelu.
Dveře lze otevírat ručně
U tohoto modelu lze dveře otevírat ručně na obou stranách. Stačí sáhnout do okenního otvoru a jemným tahem dveře otevřít a stejným způsobem je zase zavřít.
Hlavní charakteristiky
- 2,4 GHz pro provoz více hráčů
- Oficiálně licencovaný
- Detailní interiér
- Věrný originální lak
- Průhledné čelní sklo
- Přední LED světla/zadní (svítí v příslušném směru jízdy)
Funkce
- Jízda vpřed/vzad
- Jízda vlevo/vpravo
- Zastavení
- Ruční otevírání/zavírání dveří
Technická data
| Baterie součástí balení: | ne |
| Nutné použít baterie: | ano |
| Ovladač: | ano |
| Typ baterií do modelu: | AA-baterie // LR6 (alkalické) // HR6 (NiMH) |
| Frekvence ovladače: | 2,4GHz |
| Typ baterií do ovladače: | AA-baterie // LR6 (alkalické) // HR6 (NiMH) |
| Nabíječka: | ne |
| Počet baterií do ovladače: | 2 |
| Počet baterií do modelu: | 5 |
Detaily produktu
| Přibližná doba jízdy: | 60 min |
| Barva: | zelená |
| Maximální rychlost: | 11 km/h |
| Lincencované: | ano |
| Poskytovatel licence: | Land Rover |
| Značka: | JAMARA |
| Měřítko: | 1:14 |
Obsah balení
- Model
- Ovladač 2,4GHz
- Návod k použití
Další informace
| Požadované příslušenství: | 7 x AA-baterie // LR6 (alkalické) // HR6 (NiMH) |
| CE certifikace: | ano |
| Věk od: | 6 let |
| Určení: | pro kohokoliv |
Bezpečnostní upozornění
- VAROVÁNÍ - Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části. Nebezpečí udušení! Uchovávejte nutně mimo dosah dětí.
- VAROVÁNÍ - Používejte pod přímým dohledem dospělých.
Rozměry a hmotnost produktu
| Rozměry (délka x šířka x výška): | 29,00 x 14,80 x 14,30 cm |
| Hmotnost produktu: | 0,73 kg |
| Hmotnost balení: | 1,31 kg |






