Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Traktory
- Příslušenství k traktorům
- Dřevěné klády 10 kusů
Dřevěné klády 10 kusů

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží8
Dřevěné klády 10 kusůdo 14 dnů259 Kč/ ks214 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Dřevěné klády jsou vhodné pro všechny zemědělské modely v měřítku 1:24S od společnosti JAMARA. Příslušenství je ideální pro hry se stohováním a nakládáním a podporuje hraní rolí a představivost. Ideální doplněk do každé dětské farmy.
Hlavní charakteristiky
- doplněk k zemědělským modelům 1:24S
- podporuje hraní rolí a představivost
- vhodné pro hry se stohováním a nakládáním
- lze použít i pro ostatní měřítka
Detaily produktu
| Barva: | hnědá |
| Značka: | JAMARA |
Obsah balení
- 10 kusů
Další informace
| Věk od: | 3 let |
| CE certifikace: | ano |
| Určení: | pro kohokoliv |
Bezpečnostní upozornění
- VAROVÁNÍ - Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části. Nebezpečí udušení! Uchovávejte nutně mimo dosah dětí.
- VAROVÁNÍ - Používejte pod přímým dohledem dospělých.
| Rozměry (délka x šířka x výška): | 2,00 x 2,00 x 14,50 cm |
| Hmotnost produktu: | 0,92 kg |
| Hmotnost balení: | 0,148 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích













