Shrnovač sena Fendt pro RC Traktory 1:16

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží4
Shrnovač sena Fendt pro RC Traktory 1:16Skladem 1 ks899 Kč/ ks743 Kč bez DPH
Rozšiřte možnosti pro svůj RC traktor JAMARA v měřítku 1:16 o realistický shrnovač sena Fendt. Dálkově ovládaný shrnovač „Fendt Former“ přináší ještě realističtější zážitek ze zemědělských prací a perfektně doplňuje oblíbený model traktoru s oficiální licencí výrobce Fendt. Shrnovač je vybaven výklopnými rameny ovládanými na dálku a rotujícími hroty, které se během jízdy pohybují stejně jako u skutečného stroje. Díky snadnému připojení k traktoru systémem RC plug je během chvíle připraven k akci a zaručí spoustu zábavy malým i velkým fanouškům zemědělské techniky.
Systém RC plug
Inovativní systém RC-Plug je obzvláště praktický, protože umožňuje snadné připojení různých přídavných zařízení JAMARA, jako jsou sklápěcí přívěsy, nádrže, kypřiče. Stačí připojit přídavné zařízení k závěsu přívěsu, připojit napájecí kabel k traktoru a pomocí dálkového ovladače 2,4 GHz lze využívat všechny funkce.
Hlavní charakteristiky
- Oficiálně licencovaný model Fendt
- Kompatibilní s RC traktory JAMARA v měřítku 1:16
- Detailní design
- Pneumatiky s dezénem
- Zábava pro malé farmáře
- Snadné připojení
- Odolný plast
Funkce
- Otáčející se hroty během jízdy
- Zvedací skládací ramena
- Spouštění sklopných ramen
Detaily produktu
| Měřítko: | 1:16 |
| Poskytovatel licence: | Fendt |
| Barva: | zelená |
| Značka: | JAMARA |
| Lincencované: | ano |
Obsah balení
- Model
- Návod k použití
Další informace
| Věk od: | 6 let |
| Určení: | pro kohokoliv |
| CE certifikace: | ano |
Bezpečnostní pokyny
- VAROVÁNÍ - Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části. Nebezpečí udušení! Uchovávejte bezpodmínečně mimo dosah dětí.
- VAROVÁNÍ - Používejte pod přímým dohledem dospělých.
Rozměry a hmotnost produktu
| Rozměry (délka x šířka x výška): | 34,00 x 19,50 x 25,00 cm |
| Hmotnost produktu: | 0,39 kg |
| Hmotnost balení: | 0,96 kg |










