Bugatti Divo 1:14 šedé 2,4GHz s manuálním otevíráním dveří

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Bugatti Divo 1:14 šedé 2,4GHz s manuálním otevíráním dveříSkladem 2 ks1 439 Kč/ ks1 189 Kč bez DPH
Sen o vlastním sportovním voze si nyní můžete splnit přímo u vás doma. Oficiálně licencovaný model Deluxe Car od JAMARY přináší realistický zážitek z jízdy, precizní zpracování a design inspirovaný skutečnými supersportovními vozy. Elegantní karoserie, detailně propracovaný interiér i věrně zpracovaný podvozek dělají z tohoto modelu výjimečný kousek, který zaujme na první pohled. Efektní LED osvětlení dodává autu autentický vzhled a ještě více podtrhuje jeho sportovní charakter. Ergonomický dálkový ovladač perfektně padne do ruky a umožní vám ovládat vůz s přesností skutečného závodníka. Díky jednoduchému a intuitivnímu řízení si jízdu užijí začátečníci i zkušení fanoušci RC modelů. Model dosahuje rychlosti až 11 km/h, takže si můžete užít spoustu dynamické zábavy na parketách v obýváku i v dětském pokoji. Stačí vzít ovladač do ruky, sešlápnout pomyslný plyn a vyrazit vstříc napínavým závodům plným adrenalinu a radosti z jízdy.
Věrný originální lak
Všechny modely Deluxe Car od JAMARA jsou natřeny roboticky. Tento proces je u licencovaných vozidel jedinečný. Namísto obyčejného obarveného plastu se při tomto procesu lakování používají barvy, které vycházejí přímo z původní barvy výrobce vozidla.
Detailní interiér
Kromě věrného designu originálních vozidel mají licencované modely v měřítku 1:14 také interiér modelovaný přesně podle originálu. Volant, palubní deska a vybavení vypadají jako skutečné auto. Vše bylo promyšleno a realizováno do nejmenších detailů.
LED dálková světla
Stejně jako skutečné vozidlo ve speciální výbavě má tento model systém Start-Stop LED dálkových světel. Jakmile se model rozjede, světlomety se jasně rozsvítí. Jakmile se auto zastaví, LED dálková světla opět zhasnou. Tato funkce šetří energii a prodlužuje dobu jízdy modelu.
Manuální otevírání a zavírání dveří
U tohoto modelu lze dveře na obou stranách otevřít ručně. Stačí prostrčit ruku okénkem a dveře lehkým zatažením otevřít a stejným způsobem i zavřít.
Hlavní charakteristiky
- 2.4GHz ovladač pro ovládání více hráči najednou
- Oficiálně licencovaný
- Detailní interiér
- Věrný originální lak
- Průhledné čelní sklo
- LED světla přední/zadní (rozsvítí se ve směru jízdy)
- Profilované gumové pneumatiky
- Přední/zadní odpružení
- Diferenciál pro optimální jízdní vlastnosti
Funkce
- Jízda vpřed/vzad
- Jízda vlevo/vpravo
- Stop (automatické vypnutí motoru při zastavení)
- Manuální jemné nastavení řízení
- Manuální otevírání/zavírání dveří
Technická data
| Součástí balení je akumulátor: | ne |
| Přiložené baterie modelu: | ne |
| Přiložené baterie ovládání: | ne |
| Baterie součástí balení: | ne |
| Nutné použít baterie: | ano |
| Ovladač: | ano |
| Typ baterií do modelu: | AA-baterie // LR6 (alkalické) // HR6 (NiMH) |
| Frekvence ovladače: | 2,4GHz |
| Typ baterií do ovladače: | AA-baterie // LR6 (alkalické) // HR6 (NiMH) |
| Nabíječka: | ne |
| Počet baterií do ovladače: | 2 |
| Počet baterií do modelu: | 5 |
Detaily produktu
| Přibližná doba jízdy (min.): | 60 |
| Barva: | šedá |
| Maximální rychlost (km/h): | 11 |
| Poskytovatel licence: | Bugatti |
| Značka: | JAMARA |
| Měřítko: | 1:14 |
Obsah balení
- Model
- Ovladač 2,4GHz
- Návod k použití
Další informace
| Požadované příslušenství: | 7 x AA-baterie // LR6 (alkalické) // HR6 (NiMH) |
| Věk od: | od 6 let |
| CE certifikace: | ano |
| Určení: | pro kohokoliv |
Bezpečnostní upozornění:
- VAROVÁNÍ - Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části. Nebezpečí udušení! Uchovávejte nutně mimo dosah dětí.
- VAROVÁNÍ - Používejte pod přímým dohledem dospělých.
Rozměry a hmotnost produktu
| Rozměry (délka x šířka x výška): | 33,00 × 15,70 × 8,80 cm |
| Hmotnost produktu: | 0,71 kg |
| Hmotnost balení: | 1,26 kg |






