Jamara BMW XM 1:14 černé 2,4GHz s manuálním otevíráním dveří
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Jamara BMW XM 1:14 černé 2,4GHz s manuálním otevíráním dveříSkladem 6 ks1 439 Kč/ ks1 189 Kč bez DPH
BMW XM je prvním samostatným modelem řady M od legendárního M1 a představuje milník jako výkonné plug-in hybridní SUV. Díky 4,4litrovému motoru V8 biturbo o výkonu 489 koní a elektromotoru o výkonu 197 koní – zrychluje XM z 0 na 100 km/h za pouhých 4,3 sekundy. Nyní se sen o řízení takového BMW může splnit i u vás doma. S tímto oficiálně licencovaným modelem Deluxe Car od JAMARA v měřítku 1:14 si můžete zažít ten krásný pocit z pohledu na výkonné vozidlo ve svém obývacím pokoji. Vybaven předními a zadními LED světly, velmi detailním interiérem a věrně zrekonstruovanými detaily podvozku a karoserie, tento vůz opravdu zaujme. Díky moderní technologii 2,4 GHz je možný bezrušivý provoz více hráčů. Dveře lze otevírat a zavírat ručně, podvozek je vybaven předním a zadním odpružením a vestavěný diferenciál zajišťuje realistické a přesné ovládání. Pogumované pneumatiky s dezénem, autentický lak a svítící LED světla během jízdy dotvářejí jedinečný zážitek. A zábava může začít!
Věrný originální lak
Všechny modely Deluxe Car od JAMARA jsou natřeny roboticky. Tento proces je u licencovaných vozidel jedinečný. Namísto obyčejného obarveného plastu se při tomto procesu lakování používají barvy, které vycházejí přímo z původní barvy výrobce vozidla.
Detailní interiér
Licenční vozidla v měřítku 1:14 mají kromě věrného originálního provedení také interiér vymodelovaný do nejmenšího detailu. Volant, palubní deska a jednotlivé prvky výbavy jsou věrnou kopií těch u skutečného vozu této značky.
LED dálková světla
Stejně jako skutečné vozidlo ve speciální výbavě má tento model systém Start-Stop LED dálkových světel. Jakmile se model rozjede, světlomety se jasně rozsvítí. Jakmile se auto zastaví, LED dálková světla opět zhasnou. Tato funkce šetří energii a prodlužuje dobu jízdy modelu.
Manuální otevírání dveří
U tohoto modelulze dveře otevírat ručně na obou stranách. Stačí sáhnout do okenního otvoru a jemným tahem dveře otevřít a stejným způsobem je zase zavřít.
Hlavní charakteristiky
- 2.4GHz ovladač pro ovládání více hráči najednou
- Oficiálně licencovaný
- Detailní interiér
- Věrný originální lak
- Průhledné čelní sklo
- LED světla přední/zadní (rozsvítí se ve směru jízdy)
- Odolná gumová kola
- Přední/zadní odpružení
- Diferenciální převodovka pro optimální jízdní vlastnosti
Funkce
- Jízda vpřed/vzad
- Jízda vlevo/vpravo
- Stop (automatické vypnutí motoru při zastavení)
- Manuálně otevíratelné dveře
- Manuální jemné nastavení řízení
Technická data
| Baterie součástí balení: | ne |
| Nutné použít baterie: | ano |
| Ovladač: | ano |
| Typ baterií do modelu: | AA-baterie // LR6 (alkalické) // HR6 (NiMH) |
| Typ baterií do ovladače: | AA-baterie // LR6 (alkalické) // HR6 (NiMH) |
| Frekvence ovladače: | 2,4GHz |
| Počet baterií do ovladače: | 2 |
| Počet baterií do modelu: | 5 |
Detaily produktu
| Přibližná doba jízdy (min.): | 60 |
| Barva: | černá |
| Maximální rychlost (km/h): | 11 |
| Lincencované: | ano |
| Poskytovatel licence: | BMW |
| Značka | JAMARA |
| Měřítko: | 1:14 |
Obsah balení
- Model
- Ovladač 2,4GHz
- Návod k použití
Další informace
| Požadované příslušenství: | 7 x AA-baterie // LR6 (alkalické) // HR6 (NiMH) |
| Věk od: | 6 let |
| CE certifikace: | ano |
| Určení: | pro kohokoliv |
Bezpečnostní upozornění Návod k použití
- VAROVÁNÍ - Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části. Nebezpečí udušení! Uchovávejte nutně mimo dosah dětí.
- VAROVÁNÍ - Používejte pod přímým dohledem dospělých.
Rozměry a hmotnost produktu
| Rozměry (délka x šířka x výška): | 35,30 x 15,60 x 12,20 cm |
| Hmotnost produktu: | 0,76 kg |
| Hmotnost balení: | 1,33 kg |






