BMW M4 GT3 Diecast 1:24 bílé včetně baterií
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
BMW M4 GT3 Diecast 1:24 bílé včetně bateriído 14 dnů1 009 Kč/ ks834 Kč bez DPH
BMW M4 GT3 je čistokrevný závodní vůz vyvinutý pro globální použití v motoristickém sportu GT3, založený na sériovém modelu M4. S výkonným řadovým šestiválcovým motorem, propracovanou aerodynamikou a nejmodernější závodní technologií představuje vrchol inženýrství BMW M Motorsport. JAMARA přináší tento výjimečný vůz do vaší sbírky v podobě vysoce kvalitního kovového modelu DIECAST v měřítku 1:24 plného propracovaných detailů, které nadchnou každého fanouška. BMW M4 GT3 zaujme oficiálně licencovaným designem a detailním interiérem, který odráží fascinující originalitu závodního vozu. Kabina poskytuje prostor pro figurku a gumové pneumatiky a průhledné čelní sklo umocňují realistický vzhled modelu. BMW M4 GT3 je vybaveno LED světly, díky kterým ještě více září. Dveře a kapotu lze otevírat a zavírat ručně. Při stisknutí karoserie nebo otevření dveří se spustí realistické zvukové efekty. BMW M4 GT3 od JAMARA je nejen opravdovým magnetem pro oči ve vaší vitríně, ale také nezbytností pro každého sběratele a milovníka německých sportovních vozů.
Hlavní charakteristiky
- Oficiálně licencovaný
- Detailní interiér
- Detailní design
- Kabina pro figurku
- Realistické zvukové efekty
- Gumové pneumatiky
- Průhledné čelní sklo
- LED světla
- DieCast
Funkce
- Manuálně otevíratelné dveře
- Manuálně otevíratelná kapota
- Zvukové efekty při stisknutí karoserie
- Zvukové efekty při otevírání dveří
Technická data
| Baterie součástí balení: | ano |
| Nutné použít baterie: | ano |
| Typ baterií do modelu: | 1,5V AG13 // LR44 Knoflíková baterie |
| Počet baterií do modelu: | 3 |
Detaily produktu
| Barva: | bílá |
| Lincencované: | ano |
| Poskytovatel licence: | BMW |
| Značka: | JAMARA |
| Měřítko: | 1:24 |
Obsah balení
- Model
- 3 x 1.5V AG13 // LR44 knoflíkové baterie
Další informace
| Požadované příslušenství: | 3 x 1,5V AG13 // LR44 Knoflíkové baterie |
| Věk od: | 3 let |
| CE certifikace: | ano |
| Určení: | pro kohokoliv |
Bezpečnostní upozornění
- VAROVÁNÍ - Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části. Nebezpečí udušení! Uchovávejte nutně mimo dosah dětí.
- VAROVÁNÍ - Používejte pod přímým dohledem dospělých.
Rozměry a hmotnost produktu
| Rozměry (délka x šířka x výška): | 19,00 x 9,20 x 5,30 cm |
| Hmotnost produktu: | 0,34 kg |
| Hmotnost balení: | 0,49 kg |






