Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Traktory
- Příslušenství k traktorům
- Balíky slámy malé 9 kusů
Balíky slámy malé 9 kusů

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží7
Balíky slámy malé 9 kusůdo 14 dnů209 Kč/ ks173 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kulaté balíky slámy jsou vhodné pro všechny zemědělské modely v měřítku 1:24S od společnosti JAMARA. Příslušenství je ideální pro hry se stohováním a nakládáním a podporuje hraní rolí a představivost. Ideální doplněk do každé dětské farmy.
Hlavní charakteristiky
- doplněk k zemědělským modelům 1:24S
- podporuje hraní rolí a představivost
- vhodné pro hry se stohováním a nakládáním
- lze použít i pro ostatní měřítka
Detaily produktu
| Barva: | žlutá |
| Značka | JAMARA |
Obsah balení
- 9 malých balíků slámy
Další informace
| Věk od: | 3 let |
| CE certifikace: | ano |
| Určení: | pro kohokoliv |
Bezpečnostní upozornění
- VAROVÁNÍ - Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části. Nebezpečí udušení! Uchovávejte nutně mimo dosah dětí.
- VAROVÁNÍ - Používejte pod přímým dohledem dospělých.
| Rozměry (délka x šířka x výška): | 4,60 x 4,60 x 4,50 cm |
| Hmotnost produktu: | 0,0978 kg |
| Hmotnost balení: | 0,154 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích












