Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. WOODEN CITY
Wooden City

Wooden City je výrobcem a designérem mechanických 3D stavebnic a puzzle vyrobených z certifikovaného eko dřeva. Společnost byla založena v roce 2015 a do dnešního dne se její modely prodávají do 40 zemí celého světa.

K výrobě stavebnic 3D modelů je používán vysoce přesný laser a používáno je pouze certifikované eko dřevo z břízy. Výrobní proces je plně automatizovaný a každý vyrobený model je testován kavlifikovanými techniky. Hlavním cílem Wooden City je vytvořit dřevěné mechanické modely ve fromě stavebnic, které můžete sestavit bez použití lepidla a po sestavení budou velmi dobře doplňovat interiér bytu nebo domu. Dřevěné stavebnice byly pečlivě navrženy. Všechny mají podrobné obrázkové návody, jak je sestavit. Modely je možné sestavovat samostatně nebo např. s rodinou.

Sestavovat tak můžete dřevěné vlaky, vozidla, vrtulníky, letadla, traktory, motorky. Dále jsou v nabídce dřevěné přívěsky, deskové hry, mapy a dekorace jako např. světový globus, hodiny, mlýn nebo ruské kolo.

Wooden city klade důraz i na technickou podporu zákazníků. V případě ztráty návodu, je možné jej online stáhnout. V případě ztráty nebo požkození jednotlivého dílu stavebnice, je možné chybějící kus identifikovat a následně objednat tak, aby byl model opět funkční.

Značku Wooden city jsme začali v roce 2020 distribuovat na českém a slovenském trhu.

© 2020 www.e-dite.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz