Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. WHISBEAR
Jak fungují plyšové hračky Whisbear?


V prvních dnech po narození se miminko snaží instinktivně hledat situace, které dříve znalo. To vede k úzkosti, stresu a častému pláči dítěte. Právě proto stojí za to, věnovat dětem 4. trimestr a postupně je naučit adaptovat se na svět mimo matčinu dělohu.

K tomu pomáhá zařízení v produktech Whisbear, které přehrává bezpečný uklidňující tzv. PINK NOISE, což je zvuk připomínající miminkům zvuky, které vnímaly v děloze. Díky tomu se uklidní a zrelaxují.

Toto řešení je doporučované pediatry a porodními asistentkami, protože prokazatelně uklidňuje kojence a zmírňuje negativní dopady koliky tak časté u novorozeňat. Produkty Whisbear mají certifikát Institut Matky a dítěte a mezinárodní bezpečnostní certifikát TUV. Hlasitost zvuku a délka jeho trvání jsou možné nastavit přesně podle potřeb dítěte. Po nastavení, které dítěti vyhovuje, je uklidní a pomáhá jim usnout. Zároveň redukuje okolní zvuky, které by dítě mohly rušit.


Plyšové hračky Whisbear mají různé typy uklidňujícího zvuku: některé se ovládají jediným tlačítkem, jiné se ovládají pomocí aplikace ve Vašem telefonu.

Šumící králík s klipem nebo Šumící liška s klipem přehrávají uklidňující zvuk po dobu 40 min. Funkce Soft start (pozvolný start) a Soft stop (pozvolné vypnutí) postupně zvyšují a snižují hlasitost zvuku, tak aby byl miminku příjemný. Díky funkčnímu klipu je možné je přichytit např. na postýlku, dětskou autosedačku nebo kočárek a díky malé velikosti je můžete vzít všude sebou.


Whisbear šumící ptáček je vybaven zařízením s jedním tlačítkem a přehrává uklidňující zvuk po dobu 40 min. Praktický je popruh umožňující jeho připevnění na postýlku nebo na kočárek.


Šumící králíci a medvědi mají jedinečné zařízení tzv. CRY SENSOR (detektor dětského pláče. Jak to funguje? Senzor analyzuje okolní zvuky a je obzvláště citlivý na dětský pláč. Jakmile jej zaznamená, začne přehrávat uklidňující zvuk. Jakmile senzor zaznamená 40 min ticha bez pláče, hlasitost přehrávání zvuku se postupně snižuje a zařízení přejde do pohotovostního režimu. V této době by Vaše dítě mělo již hluboce spát. Pokud Whisbear CRY SENSOR zaznamená, že se dítě začne budit nebo plakat, zareaguje a zvuk opět postupně zapne. Dvacet minut po opětovném usnutí dítěte, opět přejde do pohotovostního režimu. Zařízení přehrávající zvuk je také možné ručně zapnout nebo vypnout.
 

Tyto hračky jsou vhodné i pro větší děti, kdy si s nimi hrají i v 5-6 letech. V takovém případě CRY SENSOR (malé elektronické zařízení) jednoduše z hračky vyndáte. Hračky jsou velmi příjemné na dotek, děti si s nimi hrají, usínají apod. Perfektní vychytávka jsou bezpečné magnety v packách těchto hraček je možné je připevnit kamkoliv např. na postel, ruku táty nebo mámy :), houpačku atd. Hračky můžete standardně prát. Jen je nutné předtím CRY SENSOR vyndat :).
 


Zařízení přehrávající uklidňující zvuk můžete ovládat také pomocí telefonu. To umožňuje naše nejpokročilejší hračka Whisbear Ezzy The Sloth s ovládáním přes telefon. Hračka disponuje detektorem dětského pláče (CRY SENSOR), které zaznamená dětský pláč a následně pustí uklidňující zvuk PINK/WHITE NOISE nebo zvuk vln. CRY SENSOR můžete napojit pomocí bluetooth na Váš smartphone a ovládat hlasitost a délku přehrávání. Jakmile senzor detekuje, že Vaše dítě pláče pošle Vám na telefon upozornění. Pokud se vzdálíte z dosahu sensoru, budete upozorněni. Ezzy aplikace také umožňuje zaznamenávat různé informace jako např. návštěvy doktora apod., dále umožňuje sdílet snímky na sociální média.

 
Naše společnost je výhradním distributorem Whisbear pro Českou a Slovenskou Republiku. 

© 2020 www.e-dite.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz